Nabór do Loczków

Na boisku wyszkowskiego WOSiR, we wtorek 26 kwietnia, pojawiło się blisko 50 dziewcząt, które grają lub chcą grać w naszym klubie. Wiosenny nabór do Loczki przeszedł wszelkie oczekiwania.

Szczególnie cieszy liczba młodych piłkarek, które chcą rozpocząć swoją przygodę z futbolem i Loczkami. Jest ich w tej chwili prawie 30. Trener młodych piłkarek Artur Dudek był zadowolony: - Mam nadzieję, że dziewczyny, które dziś przyszły na pierwszy trening, będą pracowały systematycznie, dzięki czemu będą wzmocnieniem juniorskiej, a potem seniorskiej drużyny Loczków. Jedna z naszych juniorek, Martyna Jechna, po pobycie w drużynie juniorskiej, właśnie awansowała do seniorskiego składu. To przykład, że dzięki pracy można spełniać swoje marzenia.

Tego życzymy wszystkim naszym młodym piłkarkom.