Juniorki zdobywają doświadczenie

Nasze juniorki zagrały kolejny mecz sparingowy. W poniedziałek w Białymbłocie uległy 4:9 miejscowym zawodniczkom, które przygotowywały się do CocaCola Cup. Był to więc cenny sprawdzian dla obu stron.

W Młodych Loczkach zagrały: Julia Prusik (c), Julia Owsiejko, Patrycja Wojciechowska, Izabela Borek, Natalia Jechna, Natalia Wyszyńska, Melania Pękul, Paulina Szewczyk, Maria Kukwa, Katarzyna Bruszkiewicz, Natalia Podgórska, Krystyna Książek, Patrycja Bielawska. Trenerem zespołu jest oczywiście Artur Dudek.
Warto także dodać, że w drużynie przeciwnej zagrały nasze "dorosłe" zawodniczki - Katarzyna Kulasińska i Adriana Wiśniewska.

Wyjazd na mecz sparingowy był możliwy dzięki pomocy firmy Raf-bus. Dziękujemy :)