Najmłodsze Loczki lepsze od Legii i Polonii

Najmłodsze piłkarki Loczków Wyszków, w niedzielę 5 lutego, rozegrały pierwszy w życiu turniej halowy.
W Soccer Arenie w Warszawie zagrało 16 drużyn (rocznik 2004 i młodsze), o zróżnicowanych umiejętnościach. Grały doświadczone zespoły, jak Ząbkovia Ząbki, Praga Warszawa, czy tegoroczne wicemistrzynie Mazowsza U-13 - Mazovia Grodzisk Maz. oraz debiutantki, takie jak Loczki. Grały także tak znane kluby jak Polonia i Legia Warszawa.
W pierwszym meczu grupowym wyraźnie dominował stres. Loczki przegrały z Dublerem Opole Lubelskie 0:3. Drugi mecz, z gospodyniami imprezy Warriors Polonez Warszawa, wyszkowianki zagrały dużo lepiej remisując 1:1. W ostatnim meczu grupy A nasze młode piłkarki wygrały zdecydowanie z Polonią Warszawa.
Dzięki tym wynikom Loczki trafiły do grupy „Ekstraklasa”, w której spotkały się z AZS Uniwersytet Warszawski (wygrały 1:0), Diamonds Academy (0:1) i Mazovią Grodzisk (1:4).
W sumie dało to Loczkom jedenastą pozycję, ale trener Artur Dudek był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
- Większość drużyn składała się wyłącznie z dziewcząt z rocznika 2004. U nas kilka zawodniczek było o dwa lata młodszych. - powiedział trener. - Dziewczyny pokazały kawał dobrej piłki nożnej. Jestem bardzo zadowolony z ich gry i patrzę na drużynę z ogromnym optymizmem i wiarą w kolejne sukcesy.
Ostateczna kolejność turnieju: 1. Ząbkovia Ząbki; 2. Praga Warszawa; 3. Ząbkovia II Ząbki; 4. Polonez Warriors; 5. Włókniarz Białystok; 6. AMP Tygrysiątka Huta Mińska; 7. Dubler Opole Lub.; 8. Ursus Warszawa; 9. Mazovia Grodzisk Maz.; 10. Diamonds Academy; 11. Loczki Wyszków; 12. AZS UW; 13. Legia Warszawa Ladies; 14. UKS Piotrcovia Piotrków Tryb.; 15. Polonez Warriors II; 16. Polonia Warszawa

Młode Loczki: bramkarka Natalia Zych, kapitan drużyny Aleksandra Tolak oraz Weronika Stokarska, Maja Chacińska, Julia Bloch, Julia Stadnik, Maja Łotarska, Izabela Borek, Wiktoria Tetwejer, Weronika Szymczyk.