Dla sponsorów

Szanowni Państwo!

Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową w wielu krajach i ma najbardziej rozbudowane rozgrywki w skali świata. Na całym świecie w rozgrywkach bierze udział 265 milionów zawodników i zawodniczek należących do 207 związków zrzeszonych w FIFA. W naszym kraju ponad 400 tys. Polek i Polaków grywa w nią regularnie.

Kobiety w naszym kraju grają w piłkę nożną w około 100 klubach sportowych. Od roku także w Wyszkowie. Naszą ambicją jest propagowanie wśród młodzieży naszego miasta i powiatu sportu jako sposobu wychowania. UKS Loczki stwarzają możliwość rozwoju sportowego zdolnym młodym kobietom z Wyszkowa i okolic. Podczas meczów naszych piłkarek (gramy na terenie całego województwa mazowieckiego, od Płocka do Siedlec) reprezentujemy także nasze miasto oraz sponsorów klubu.

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że UKS Loczki Wyszków to jedyny w naszym powiecie przedstawiciel sportów zespołowych, w której występują kobiety – uczennice szkół z terenu powiatu wyszkowskiego. Warto zwrócić uwagę na ich determinację, energię, radość i ambicję.

Oferujemy różne możliwości świadczenia usług reklamowych i sponsorskich, od tradycyjnych (umieszczenie logotypu sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiektach sportowych czy strojach zawodniczek) do nietypowych (np. rozegranie pokazowego meczu podczas święta Państwa firmy).

Żywimy nadzieję, że nasze dotychczasowe działania znajdą uznanie w Państwa oczach, a współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i Loczkom, a także całemu sportowi wyszkowskiemu.

Zarząd klubu

Kontakt:

Prezes klubu: Robert Mieszało (tel. 600-389-977)

Trener I zespołu: Karol Wołynko (tel. 604-544-444)

Marketing: Maciej J.Kowalski (tel. 500-140-830)

Konto bankowe: Pekao SA 51 1240 5631 1111 0010 5269 7079

Konto bankowe: BGŻ BNP Paribas 85 2030 0045 1110 0000 0425 2510