Deklaracja członkowska + zgoda RODO

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA UKS OLIMP

DANE OSOBOWE:

1. Imię i nazwisko ……………………………………………………………………………….

2. Data, miejsce urodzenia ……………………………………………………………………..

3. Pesel (lub nr) Dow. Osob.……………………………………………………………………..

4. Adres…………………………………………………………………………………………….

5. Kontakt - nr. telefonu ………………………………………

Proszę o przyjęcie mnie na członka Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP, działającego przy Szkole Podstawowej nr 3, w Wyszkowie, Rybienku Leśnym ul. Batorego 6. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na potrzeby klubu np: reklamowe, prowadzenie strony WWW, statystyk, ogłoszeń, udziału w wydarzeniach związanych z Klubem UKS OLIMP, itp.

Znane mi są postanowienia statutu, cele i zadania Klubu i zobowiązuję się do aktywnego uczestnictwa w życiu Klubu oraz wykonywania i przestrzegania uchwał i postanowień władz klubu.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem UKS Loczki Wyszków i w pełni go akceptuję.

…………………………………………………………..

Data i podpis ustawowego opiekuna zawodnika

niepełnoletniego/podpis zawodnika pełnoletniego

Zarząd klubu UKS OLIMP przyjął kandydata na członka klubu

………………………………………………….

(data i podpis Prezesa lub Sekretarza)

---

Uczniowski Klub Sportowy OLIMP Wyszków ul. Batorego 6, informuje, że przetwarza dane osobowe w związku z przynależnością do klubu UKS OLIMP, na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia RODO.

Administrator danych informuje, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Zarząd UKS Olimp , a dane te są – z jego upoważnienia, przetwarzane przez członków Zarządu, trenerów oraz księgowych.

2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda na piśmie.

3. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celów statutowych oraz w działaniach bieżących podczas funkcjonowania klubu.

4. Kontakt z Administratorem danych osobowych jest możliwy za pośrednictwem Prezesa klubu lub drogą elektroniczną na adres – loczkiwyszkow@interia.pl

5. Każda osoba, członek klubu UKS OLIMP, objęta klauzulą RODO, ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmian, sprostowań.

6. Dane osobowe będą przechowywane, przez okres przynależności do klubu UKS OLIMP, chyba że po ustaniu członkostwa Administrator będzie ich potrzebował do czasu zakończenia, realizacji zadań koniecznych do bieżącego funkcjonowania klubu.

7. Dane osobowe Rodziców/Opiekunów/Uczestników będą udostępniane Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej w celu zarejestrowania uczestników w systemie Extranet i uprawnienie uczestników do gry w ligach/turniejach organizowanych przez Związek. Klub nie będzie przekazywać danych osobowych innym podmiotom niż wymienione w punkcie.

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania i zachowania członkostwa w Klubie UKS OLIMP.

9. Każda osoba, członek klubu UKS OLIMP ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Oświadczam że, zapoznałem (am) się z zasadami przetwarzania danych osobowych RODO w UKS OLIMP i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

………………………………… ………………………………………………………….

Miejscowość i data Podpis ustawowego opiekuna niepełnoletniego

członka klubu /podpis pełnoletniego członka klubu