Rozpoczynamy przygotowania do sezonu

Już w sobotę na stadionie w Wyszkowie Loczki zagrają pierwszy sparing po przerwie letniej.
O godz. 11.00 na wyszkowskim stadionie wyszkowianki podejmą drużynę KS Raszyn (I liga kobiet). Raszynianki zakończyły ostatni sezon na dziesiątym miejscu, za nimi były tylko drużyny wycofane z rozgrywek - Kotwica Kórnik i Sztorm Gdańsk. Z tego powodu KS Raszyn utrzymał się w szeregach pierwszoligowców.
W następnym tygodniu Loczki wyjeżdżąją na obóz przygotowujący do sezonu, gdzie rozegrają dwa mecze.

Transfery
W sezonie 2019/20 tylko trzy najlepsze drużyny II ligi pozostaną na tym poziomie rozgrywkowym, reszta spadnie do III ligi. Ważna więc jest szeroka i wyrównana kadra zespołu.
W tym tygodniu klub poinformował, że do drużyny dołączyły trzy zawodniczki: Katarzyna Sadolewska, Marta Kiełek i Oliwia Świętoń. Wszystkie były wyróżniającymi się zawodniczkami grającego w IV lidze ŁKS Łochów.
- Na pewno szybko wkomponują się w zespół i pomogą drużynie w nadchodzącym sezonie - powiedział trener Karol Wołynko.